top of page
Beyaz Yatak Odası

GÜVENLİ TURİZM

Türkiye’nin Güvenli Turizm Sertifikasyon Programı, tatilini Türkiye’de geçirecek tüm Türk vatandaşları ve yabancı ziyaretçilere, ulaşımdan konaklamaya, tesis çalışanlarından yolcuların kendi sağlık durumuna uzanan geniş bir yelpazede bir dizi alınması önerilen tedbirleri tanımlıyor.

Belgeyi alan tesisler Kültür ve Turizm Bakanlığı web sitesinden de duyurulacak. Güvenli Turizm Sertifika logosu, belgeyi alan tesislerinin görünen noktalarına asılacak ve müşteriler belge üzerindeki kare kod sayesinde tesis ile ilgili tüm denetleme bilgilerine ulaşabilecek. Bu sayede tüm süreç şeffaflık kazanmış olacak.

Bu konuda Kalitetürk Danışmanlık olarak tüm süreci firmanız adına yönetmekteyiz.

Koruyucu aletler

GÜVENLİ ÜRETİM VE İŞ YERİ

10062020144302.jpg

Virüs 2019 yılının son günlerinde önce Çin’de ortaya çıkıp bir salgın halinde tüm ülkeye yayılmış ve kısa sürede sırasıyla Avrupa ve diğer coğrafyalarda da görülmüş ve yayıldığı tüm ülkelerde hükümetleri kısa süre içinde ülke genelinde sıkı önlemler almaya mecbur bırakmıştır. Türkiye’de ilk vaka Mart 2020’de kaydedilmiş olup, Asya ve Avrupa ülkelerinde olduğu gibi ülkemizde de hükümet tarafından fasılalar halinde bir dizi önlemler alınmasını zorunlu kılmıştır.

Kalitetürk olarak, İşyerinizin Covid-19 riskine karşı temiz, güvenli sağlıklı olmasını sağlıyor ve denetime girip, temiz güvenli sağlıklı olduğunuza dair sertifikanızı almanız sağlıyoruz.

GÜVENLİ YEME - İÇME

Müşterileriniz kendileri için risk olan Covid-19 a karşı aldığınız önlemlerin Bakanlık tarafından uygun görüldüğüne dair sertifikanızı işyerinizin girişinde görebilir, böylece kendileri için temiz, güvenli sağlıklı olan işyerinizde vakit geçirebilirler.

Kalitetürk olarak, İşyerinizin Covid-19 riskine karşı temiz, güvenli sağlıklı olmasını sağlıyor ve denetime girip, temiz güvenli sağlıklı olduğunuza dair sertifikanızı almanız sağlıyoruz.

TEMİZ GÜVENLİ SAĞLIKLI İŞYERİ SERTİFİKASI

COVİD 19'A KARŞI GÜVENDESİNİZ!

 Belgelendirmenizde uzman ve dinamik kadromuz en hızlı çözüm en uygun teklif ile yanınızda.

BİLGİLENDİRİYORUZ

Bilgilendirmek  için iletişim kanallarından bize ulaşmanızı veya iletişim bilgilerinizi bize iletmenizi bekliyoruz.

SİZİ YORMUYORUZ

Çalışmalarımızda Size ek mesai harcatmıyoruz. Danışmanlarımız gerekli çalışmaları yapıyor..

BİZE ULAŞIN

Telefon, mail, canlı destek sistemimiz yada whatsapp.. Hangi kanalı kullanmak isterseniz danışmanlarımız bekliyor olacaklar.

bottom of page