top of page

ISO 29001:2008 PETROL VE GAZ TEDARİK ZİNCİRİ İÇİN KALİTE YÖNETİMİ SİSTEMİ

ISO 29001

PETROL VE GAZ TEDARİK ZİNCİRİ

ISO/TS 29001 Petrol ve Gaz sektörü sanayinde en riskli sektörlerden birisi konumundadır. Petrokimya ve doğal gaz sanayilerine ürün ve hizmet sağlayan kuruluşlar için kalite yönetim sistemi gereklerini sunan bir teknik spesifikasyon olan ISO/TS 29001, uluslararası petrol ve gaz sanayinde giderek artan bir piyasa payına sahiptir.

DANIŞMANLARIMIZ

ARAMANIZI BEKLİYOR..

ISO/TS 29001 standardının temeli ISO 9001’e dayanır ve hizmet sağlayıcılardan gelen kusurları önleme ile değişiklik ve atık azaltmaya ağırlık veren ilave şartları birleştirir.

KALİTETÜRK Danışmanlık olarak firmamız yıllar boyu kazandığı bilgi, birikim ve tecrübesiyle ISO 29001- PETROL VE GAZ TEDARİK ZİNCİRİ İÇİN KALİTE YÖNETİM SİSTEMİNİN işletmenize kurulması, denetimlerden başarıyla geçilmesi ve ISO 29001- PETROL VE GAZ TEDARİK ZİNCİRİ İÇİN KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ BELGESİNİN işletmenize kazandırılmasına kadar olan süreçte gereken her türlü desteği vermektedir

ISO 29001

ISO 29001

 Belgelendirmenizde uzman ve dinamik kadromuz en hızlı çözüm en uygun teklif ile yanınızda.

BİLGİLENDİRİYORUZ

Bilgilendirmek  için iletişim kanallarından bize ulaşmanızı veya iletişim bilgilerinizi bize iletmenizi bekliyoruz.

SİZİ YORMUYORUZ

Çalışmalarımızda Size ek mesai harcatmıyoruz. Danışmanlarımız gerekli çalışmaları yapıyor..

BİZE ULAŞIN

Telefon, mail, canlı destek sistemimiz yada whatsapp.. Hangi kanalı kullanmak isterseniz danışmanlarımız bekliyor olacaklar.

bottom of page