top of page

ISO 27701

Gizlilik Bilgi Yönetimi Belgesi

ISO 27701 : 2019 Belgesi, kuruluş kapsamında gizlilik yönetimi için ISO / IEC 27001 ve ISO / IEC 27002'nin bir uzantısı şeklinde Gizlilik Bilgi Yönetim Sistemi (PIMS) oluşturulması, uygulanması, sürdürülmesi ve sürekli olarak iyileştirilmesi için gereklilikleri belirtir ve kılavuzluk sağlar.


ISO 27701, Gizlilik Bilgi Yönetim Sistemi (PIMS) ile ilgili gereksinimleri belirlemekte ve Kişisel Olarak Tanımlanan Bilgi (PII) işlemcileri için sorumluluk, hesap verebilirliğe sahip Kişisel Veri kontrolleri ve Kişisel Veri işlemcileri için rehberlik sağlamaktadır.

DANIŞMANLARIMIZ

ARAMANIZI BEKLİYOR..

ISO 27701 Belgesi , kamu ve özel şirketler, devlet kurumları ve kar amacı gütmeyen kuruluşlar da dahil olmak üzere, bir Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (ISMS) içinde KİŞİSEL VERİyi işleyen Kişisel Veri kontrolörleri ve / veya Kişisel Veri işlemcileri de dahil olmak üzere her tür ve büyüklükteki kuruluş için geçerlidir.

KALİTETÜRK Danışmanlık olarak firmamız yıllar boyu kazandığı bilgi, birikim ve tecrübesiyle ISO 27701 Gizlilik Bilgi Yönetimi Belgesinin işletmenize kurulması, denetimlerden başarıyla geçilmesi ve ISO 27701 Gizlilik Bilgi Yönetimi Belgesinin işletmenize kazandırılmasına kadar olan süreçte gereken her türlü desteği vermektedir.

ISO 27701

ISO 27701 2019

 Belgelendirmenizde uzman ve dinamik kadromuz en hızlı çözüm en uygun teklif ile yanınızda.

BİLGİLENDİRİYORUZ

Bilgilendirmek  için iletişim kanallarından bize ulaşmanızı veya iletişim bilgilerinizi bize iletmenizi bekliyoruz.

SİZİ YORMUYORUZ

Çalışmalarımızda Size ek mesai harcatmıyoruz. Danışmanlarımız gerekli çalışmaları yapıyor..

BİZE ULAŞIN

Telefon, mail, canlı destek sistemimiz yada whatsapp.. Hangi kanalı kullanmak isterseniz danışmanlarımız bekliyor olacaklar.

bottom of page