top of page

ISO 15838-2013- Müşteri İlişkileri Merkezi Kalite Yönetim Sistemleri

ISO 15838-2013-Müşteri İlişkileri Merkezi Belgelendirme ve Çözümlerinde uzman kadromuz ile yanınızdayız.

ISO 15838

Müşteri İlişkileri Merkezi Kalite Yönetim Sistemleri

Günümüzde müşteri ilişkileri firmalar arası rekabetin en yoğun olduğu alandır. Sağladıkları ürünlerin hizmetini sürdürmek ve müşterilerin gerekli çözümleri en kolay ve etkin şekilde almasını sağlamak maddi ve markalaşma için büyük önem taşımaktadır.

ISO 15838-2013-Müşteri İlişkileri Merkezi Kalite Yönetim Sistemleri, müşteri ilişkileri ile ilgili en önemli konuları kapsamaktadır. Bu sayede çalışanlar müşterilerin sorunlarını daha hızlı ve kaliteli bir yol ile çözmektedir.

DANIŞMANLARIMIZ

ARAMANIZI BEKLİYOR..

İşe alım, çalışan eğitimi, koordinasyonun sağlanması ve iletişim yöntemleri ile ilgili konuları kapsayan ISO 15838-2013- Müşteri İlişkileri Merkezi Kalite Yönetim Sistemleri ürün sonrası takibi yapan firmalar için en gerekli sistemlerden biri haline gelmiştir.

KALİTETÜRK Danışmanlık olarak firmamız yıllar boyu kazandığı bilgi, birikim ve tecrübesiyle ISO 15838:2013 Müşteri Merkezi Kalite Yönetim Sistemlerinin işletmenize kurulması, denetimlerden başarıyla geçilmesi ve ISO 15838:2013 Müşteri Merkezi Kalite Yönetim Sistemlerinin işletmenize kazandırılmasına kadar olan süreçte gereken her türlü desteği vermektedir.

ISO 15838

ISO 15838

 Belgelendirmenizde uzman ve dinamik kadromuz en hızlı çözüm en uygun teklif ile yanınızda.

BİLGİLENDİRİYORUZ

Bilgilendirmek  için iletişim kanallarından bize ulaşmanızı veya iletişim bilgilerinizi bize iletmenizi bekliyoruz.

SİZİ YORMUYORUZ

Çalışmalarımızda Size ek mesai harcatmıyoruz. Danışmanlarımız gerekli çalışmaları yapıyor..

BİZE ULAŞIN

Telefon, mail, canlı destek sistemimiz yada whatsapp.. Hangi kanalı kullanmak isterseniz danışmanlarımız bekliyor olacaklar.

bottom of page