top of page

ISO 37001

Yolsuzlukla Mücadele Belgesi

Günümüz şirketlerinin en büyük problemlerinden biri olan rüşvet yıkıcı sonuçları olan bir durumdur. ISO 37001 bu büyük tehditti önlemek amacıyla geliştirilmiş bir kalite yöntem sistemidir.

 

Önlem alınmaması durumunda her organizasyonda meydana gelebilecek rüşvet durumu sadece maddi olmamakla birlikte organizasyonun prestijini ve iş akışını etkileyebilecek etkilere sahiptir. Önüne geçilmemesi durumunda yıkıcı sonuçları olmaktadır. Her yıl yaklaşık 1 trilyon USD’nin rüşvet olarak kullanıldığı günümüzde organizasyonların kendilerini korumak zorundadır ve bu koruma gerekli önlemlerin alınması ile sağlanabilir.

DANIŞMANLARIMIZ

ARAMANIZI BEKLİYOR..

ISO 37001 yolsuzlukla mücadele için organizasyonların rüşvetin kaynağını bulmalarını ve bunu önlemeye yönelik prosedürler uygulatarak başarıya ulaşmaları ve daha etik bir iş ortamı sürdürmelerine destek olur. Yolsuzluğun önüne geçmek için şeffaf ve izlenebilirliği sağlanabilir bir sisteme sahip olmak gerekmektedir. ISO 37001 yolsuzlukla mücadele kapsamında organizasyonun ihtiyaç duyduğu izlenilebilir sistem, rüşvet faaliyetlerinin önlenmesi ve yapılan yolsuzlukların fark edilmesi için gerekli koşulları sağlamayı amaçlayan bir kalite yönetim sistemidir.

 

ISO 37001 yolsuzlukla mücadele belgesi küçük, büyük, özel, halka açık veya vakıf kuruluşlarının hepsini destekleyen ülke ve sektörden bağımsız bir şekilde her işletmenin bulundurması gereken bir belgedir. Bu belgenin teminini Kalitetürk danışmanlık tarafından mail, telefon veya site içi canlı destek ile sağlayabilirsiniz.

ISO 37001 Belgesİ

iso 37001 Yolsuzlukla Mücadele standartı belgesinde uzman kadromuz ile yanınızdayız.

BİLGİLENDİRİYORUZ

Bilgilendirmek  için iletişim kanallarından bize ulaşmanızı veya iletişim bilgilerinizi bize iletmenizi bekliyoruz.

SİZİ YORMUYORUZ

Çalışmalarımızda Size ek mesai harcatmıyoruz. Danışmanlarımız gerekli çalışmaları yapıyor..

BİZE ULAŞIN

Telefon, mail, canlı destek sistemimiz yada whatsapp hangi kanalı kullanmak isterseniz danışmanlarımız bekliyor olacaklar.

bottom of page