top of page

ISO 31000

RİSK YÖNETİMİ SİSTEMİ

ISO 31000:2018 Risk Yönetimi Sistemi kurumların karşılaşabilecekleri risklere ve bunun yol açacağı ekonomik performans düşüşü ve profesyonel itibarın zedelenmesinin yanında çevresel, güvenlik ve sosyal problemleri engellemek için gerekli bir yönetim sistemidir.

Organizasyonlar birçok risk unsuru ile karşılaşırlar ve bu risklerin boyutlarına göre aksiyonlarını belirlerler. ISO 31000:2018 Risk Yönetimi Sistemi sayesinde risk düzeyi gerekli önlemler ve talimatların hazırlanması ile büyük ölçüde azaltılır. Risk düzeyi az olan organizasyonlar karşılaşacakları problemleri aldıkları önlemler ile aşarak gelişmek ve kaliteyi arttırmak için daha fazla seçeneğe sahip olurlar.

DANIŞMANLARIMIZ

ARAMANIZI BEKLİYOR..

ISO 31000:2018 Risk Yönetimi Sistemi, izlenecek yolu gösterir, prensipleri belirler ve riskle başa çıkma yollarını belirler. Büyük, küçük tüm organizasyonlarda sektörlerinden bağımsız etkili olan bir yönetim sistemi olan ISO 31000:2018 Risk Yönetimi Sistemi gerekli bir sistemdir.

ISO 31000:2018 Risk Yönetimi Sistemi sayesinde hedeflere ulaşılması, fırsat ve risklerin daha iyi ve daha etkili tanımlanması sağlanır organizasyonun gelişimi için daha güvenli bir ortam oluşturulmasını sağlar.

KALİTETÜRK Danışmanlık olarak firmamız yıllar boyu kazandığı bilgi, birikim ve tecrübesiyle ISO 31000:2018 Risk Yönetimi Sisteminin işletmenize kurulması, denetimlerden başarıyla geçilmesi ve ISO 31000:2018 Risk Yönetimi Sisteminin işletmenize kazandırılmasına kadar olan süreçte gereken her türlü desteği vermektedir.

ıso 31000

Risk Yönetimi Sisteminde

Uzman kadromuz ile

yanınızdayız.

BİLGİLENDİRİYORUZ

Bilgilendirmek  için iletişim kanallarından bize ulaşmanızı veya iletişim bilgilerinizi bize iletmenizi bekliyoruz.

SİZİ YORMUYORUZ

Çalışmalarımızda Size ek mesai harcatmıyoruz. Danışmanlarımız gerekli çalışmaları yapıyor.

BİZE ULAŞIN

Telefon, mail, canlı destek sistemimiz yada whatsapp hangi kanalı kullanmak isterseniz danışmanlarımız bekliyor olacaklar.

bottom of page