top of page

ISO 29990

Eğitim ve Öğretim Hizmetleri Yönetim Sistemi

ISO 29990:2010 Eğitim ve Öğretim Hizmetleri, küresel çaptaki kuruluşları etkileyen bir yönetim sistemidir. Kuruluşun büyümesi ve kalitenin artması ile yönetim basamağının kontrolünün, şeffaflığının arttırılmasını amaçlayan bir yönetim sistemidir.

Öğrenim merkezlerinin tümünü ve dünya çapındaki kurumları kapsayan ISO 29990:2010 Eğitim ve Öğretim Hizmetleri Yönetim Sistemi sayesinde öğrenim hizmetinin kalitesi ve sürdürülebilirliği garanti altına alınmış olur.

ISO 29990:2010 Eğitim ve Öğretim Hizmetleri Yönetim Sistemi eğitim ve geliştirmeyi amaçlayan bir yönetim sistemi olduğu için öğrenme hizmeti sağlayıcısının belgelendirilmesi için kullanılabilir.

DANIŞMANLARIMIZ

ARAMANIZI BEKLİYOR..

ISO 29990:2010 Eğitim ve Öğretim Hizmetleri Yönetim Sisteminin amacı mesleki uygulamaların ve performansı genel bir düzen içine alarak öğrenme hizmeti sağlayıcısı (LSP) ile yaygın, etkili ve gelişimi destekleyen bir sistem oluşturmaktır.

KALİTETÜRK Danışmanlık olarak firmamız yıllar boyu kazandığı bilgi, birikim ve tecrübesiyle ISO 29990:2010 Eğitim ve Öğretim Hizmetleri Yönetim Sisteminin işletmenize kurulması, denetimlerden başarıyla geçilmesi ve ISO 29990:2010 Eğitim ve Öğretim Hizmetleri Yönetim Sisteminin işletmenize kazandırılmasına kadar olan süreçte gereken her türlü desteği vermektedir.

ISO 29990

ISO 29990

 Belgelendirmenizde uzman ve dinamik kadromuz en hızlı çözüm en uygun teklif ile yanınızda.

BİLGİLENDİRİYORUZ

Bilgilendirmek  için iletişim kanallarından bize ulaşmanızı veya iletişim bilgilerinizi bize iletmenizi bekliyoruz.

SİZİ YORMUYORUZ

Çalışmalarımızda Size ek mesai harcatmıyoruz. Danışmanlarımız gerekli çalışmaları yapıyor..

BİZE ULAŞIN

Telefon, mail, canlı destek sistemimiz yada whatsapp.. Hangi kanalı kullanmak isterseniz danışmanlarımız bekliyor olacaklar.

bottom of page