top of page

ISO 26001

Sosyal Sorumluluk Yönetim Sistemi

ISO 26001 sosyal sorumluluk belgesi şirketinizin kapsamı, büyüklüğü ve konumundan bağımsız olarak her şirkete yol gösterici bir niteliğe sahiptir. ISO 26001 belgesi sürdürülebilir bir gelişimi destekleyen bir yönetim belgesidir. ISO 26001 belgesi sosyal, çevresel, kanuna uygunluk, kültürel, politik ve organizasyon içi çeşitliliğini kapsamaktadır.

ISO 26001 sosyal sorumluluk belgelendirilmesi için gereksinim ve denetim bulunmamaktadır. Kalitetürk olarak ISO 26001 sosyal sorumluluk belgesi için danışmanlık ve belge temin ediyoruz.

ISO 26001 sosyal sorumluluk belgesi bir yönetim, yol gösterici ya da uluslararası bir standart değil bir sosyal sorumluluk parçasıdır. Bu sebepten dolayı yasal aksiyonlar, memnuniyetsizlikler ve uluslararası veya yerel prosedürlere tabii değildir.

DANIŞMANLARIMIZ

ARAMANIZI BEKLİYOR..

Organizasyonunuzun prestiji ve çalışan memnuniyeti sağlayan bu yönetim sistemi gelişiminizi destekleyecek bir nitelik taşımaktadır. Mutlu çalışanlar ve çevreye sağlamış olacağınız olumlu aksiyonlar daha huzurlu utlu ve gelişime açık bir ortam oluşmasını sağlayacaktır.

KALİTETÜRK Danışmanlık olarak firmamız yıllar boyu kazandığı bilgi, birikim ve tecrübesiyle ISO 26001 Sosyal Sorumluluk Belgesinin işletmenize kurulması, denetimlerden başarıyla geçilmesi ve ISO 26001 Sosyal Sorumluluk Belgesinin işletmenize kazandırılmasına kadar olan süreçte gereken her türlü desteği vermektedir.

ISO 26001

ISO 26001

 Belgelendirmenizde uzman ve dinamik kadromuz en hızlı çözüm en uygun teklif ile yanınızda.

BİLGİLENDİRİYORUZ

Bilgilendirmek  için iletişim kanallarından bize ulaşmanızı veya iletişim bilgilerinizi bize iletmenizi bekliyoruz.

SİZİ YORMUYORUZ

Çalışmalarımızda Size ek mesai harcatmıyoruz. Danışmanlarımız gerekli çalışmaları yapıyor..

BİZE ULAŞIN

Telefon, mail, canlı destek sistemimiz yada whatsapp.. Hangi kanalı kullanmak isterseniz danışmanlarımız bekliyor olacaklar.

bottom of page