top of page

ISO 22313

Toplumsal Güvenlik- İş Sürekliliği Yönetim Sistemleri

ISO 22313:2012 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi uluslararası aksiyon planı, kuruluş, uygulama, operasyon, takip etme, sürdürme ve devamlılık ilkelerine dayanarak oluşturulmuştur. Dokümantasyon üzeri kurulmuş bir sistemin geliştirilmesi organizasyonun tepki hızını ve sorunların çözümünü hızlandırır.

Organizasyonlar çeşitli sorunlar, riskler ve personel değişiklikleri ile karşı karşıya kalabilir bu gibi durumlarda gelecek olan yeni çalışanın ya da mevcut çalışanın oluşan yeni durum karşısında alacağı aksiyon belli olmalıdır. Bu sayede iş sürekliliği bir kişiye değil yönetim sistemine bağlı olmuş olur ve bu sayede süreklilik sağlanmış olur.

DANIŞMANLARIMIZ

ARAMANIZI BEKLİYOR..

ISO 22313:2012 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi; büyük, küçük, kar veya yardım amaçlı, endüstriyel, halka açık ve ticari tüm kuruluşlara uygun bir yönetim sistemidir.

KALİTETÜRK Danışmanlık olarak firmamız yıllar boyu kazandığı bilgi, birikim ve tecrübesiyle ISO 22313:2012 İş Sürekliliği Yönetim Sisteminin işletmenize kurulması, denetimlerden başarıyla geçilmesi ve ISO 22313:2012 İş Sürekliliği Yönetim Sisteminin işletmenize kazandırılmasına kadar olan süreçte gereken her türlü desteği vermektedir.

ISO 22313

ISO 22313

 Belgelendirmenizde uzman ve dinamik kadromuz en hızlı çözüm en uygun teklif ile yanınızda.

BİLGİLENDİRİYORUZ

Bilgilendirmek  için iletişim kanallarından bize ulaşmanızı veya iletişim bilgilerinizi bize iletmenizi bekliyoruz.

SİZİ YORMUYORUZ

Çalışmalarımızda Size ek mesai harcatmıyoruz. Danışmanlarımız gerekli çalışmaları yapıyor..

BİZE ULAŞIN

Telefon, mail, canlı destek sistemimiz yada whatsapp.. Hangi kanalı kullanmak isterseniz danışmanlarımız bekliyor olacaklar.

bottom of page