top of page

ISO 20121 Sürdürülebilir Etkinlikler

ISO 20121, ISO 20121 Sürdürülebilir Etkinlikler Sistemleri Belgelendirme ve Çözümlerinde uzman kadromuz ile yanınızdayız.

ISO 20121

Sürdürülebilirlik Etkinlikleri Yönetim Sistemleri

ISO 20121 Sürdürülebilirlik Etkinlikleri tüm firmalarda uygulanabilir olan ve çevre açısından büyük öneme sahip bir standarttır.

 

Standart kapsamında firmanın çevresi ile olan ilişkisi değerlendirilmektedir. Kullanılan enerji kaynaklarının verimliliği, hammadde tercihleri ve çıkan atıklar gibi kapsamlı alanların incelenmesi ile çevreye nasıl daha verimli olunabileceği tespit edilir.

Sürdürülebilirlik günümüz ve geleceğimiz için büyük önem arz eden bir konudur. Azalmakta olan enerji ve su kaynakları elverişsiz olarak tasarlanan ve yönetilen firmalar sebebi ile günümüzde büyük tehdit oluşturmaktadır.

 

  • Hammadde tercihinde daha verimli yöntemler ile elde edilen ürünlerin kullanılması,

  • Su enerji gibi kaynakların bilinçli bir şekilde kullanılması,

  • Çalışan bilincinin oluşturulması,

  • Atıkların doğru ayrıştırılıp imha veya geri dönüşüme gitmesi firmaların atacağı büyük adımlar arasında yer almaktadır.

DANIŞMANLARIMIZ

ARAMANIZI BEKLİYOR..

ISO 20121 Sürdürülebilir Etkinlikler standardı ulaşılabilir çevre hedeflerin belirlenmesi ve gerekli eğitim ve donanıma sahip olan firmaların bu hedeflere ulaşmasını hedeflemektedir.

 

Her tip, faaliyet konusu ve büyüklükteki işletmenin ihtiyaç duyduğu ve uygulayabileceği bir yönetim sistemi olan ISO 20121 SÜRDÜRÜLEBİLİR ETKİNLİKLER konusunda her aşamada yanınızdayız.

 

KALİTETÜRK Danışmanlık olarak firmamız yıllar boyu kazandığı bilgi, birikim ve tecrübesiyle ISO 20121 SÜRDÜRÜLEBİLİR ETKİNLİKLER işletmenize kurulması, denetimlerden başarıyla geçilmesi ve ISO 20121 SÜRDÜRÜLEBİLİR ETKİNLİKLER işletmenize kazandırılmasına kadar olan süreçte gereken her türlü desteği vermektedir.

ISO 20121

ISO 20121

 Belgelendirmenizde uzman ve dinamik kadromuz en hızlı çözüm en uygun teklif ile yanınızda.

BİLGİLENDİRİYORUZ

Bilgilendirmek  için iletişim kanallarından bize ulaşmanızı veya iletişim bilgilerinizi bize iletmenizi bekliyoruz.

SİZİ YORMUYORUZ

Çalışmalarımızda Size ek mesai harcatmıyoruz. Danışmanlarımız gerekli çalışmaları yapıyor..

BİZE ULAŞIN

Telefon, mail, canlı destek sistemimiz yada whatsapp.. Hangi kanalı kullanmak isterseniz danışmanlarımız bekliyor olacaklar.

bottom of page