top of page

ISO 19752:2017- Tek Renkli Elektrofotografik Yazıcılarda Ve Yazıcı Bileşenlerini İçeren Çok İşlevli Aygıtlarda Toner Kartuşu Veriminin Belirlenmesi Yöntemi

ISO 19752:2017 Yönetim Sistemi Belgelendirme ve Çözümlerinde uzman kadromuz ile yanınızdayız.

ISO 19752:2017

Toner Kartuşu Veriminin Belirlenmesi Yöntemi

ISO 19752:2017 Tek Renkli Elektrofotografik Yazıcılarda Ve Yazıcı Bileşenlerini İçeren Çok İşlevli Aygıtlarda Toner Kartuşu Veriminin Belirlenmesi Yöntemi standardı monochrome ve lazer/LED yazıcılarda kullanılan toner ve kartuş ile ilgilidir. Bu standardın amacı kullanıcılara şeffaf bir şekilde toner/kartuş kalitesi ve performansı ile ilgili doğru bilgilendirme yapılmasını sağlamaktır.

Standart temeli tüm üreticilerin ürettikleri kartuşları/tonerleri test edebileceği sabit ve esnetilemez bir metot ile karşılaştırmasını amaçlar.

DANIŞMANLARIMIZ

ARAMANIZI BEKLİYOR..

Standart üreticilerin sürekli ve güvenilebilir tekrarlanan test süreci ile kullanıcıları kandırmaya ve mağdur duruma düşürmemeye yönelik önlemlerini almalarını sağlamaktadır.

Yapılan ürünün en doğru şekilde müşterilere aktarılması için karşılanması gereken bir standarttır.

KALİTETÜRK Danışmanlık olarak firmamız yıllar boyu kazandığı bilgi, birikim ve tecrübesiyle ISO 19752:2017 Tek Renkli Elektrofotografik Yazıcılarda Ve Yazıcı Bileşenlerini İçeren Çok İşlevli Aygıtlarda Toner Kartuşu Veriminin Belirlenmesi Yöntemi’nin  işletmenize kurulması, denetimlerden başarıyla geçilmesi ve ISO 19752:2017 Tek Renkli Elektrofotografik Yazıcılarda Ve Yazıcı Bileşenlerini İçeren Çok İşlevli Aygıtlarda Toner Kartuşu Veriminin Belirlenmesi Yöntemi’nin işletmenize kazandırılmasına kadar olan süreçte gereken her türlü desteği vermektedir.

ISO 19752:2017

ISO 19752

 Belgelendirmenizde uzman ve dinamik kadromuz en hızlı çözüm en uygun teklif ile yanınızda.

BİLGİLENDİRİYORUZ

Bilgilendirmek  için iletişim kanallarından bize ulaşmanızı veya iletişim bilgilerinizi bize iletmenizi bekliyoruz.

SİZİ YORMUYORUZ

Çalışmalarımızda Size ek mesai harcatmıyoruz. Danışmanlarımız gerekli çalışmaları yapıyor..

BİZE ULAŞIN

Telefon, mail, canlı destek sistemimiz yada whatsapp.. Hangi kanalı kullanmak isterseniz danışmanlarımız bekliyor olacaklar.

bottom of page