top of page

CE BELGELENDİRME HİZMETLERİMİZ

CE işareti, bir ürünün AB'nin Yeni Yaklaşım Direktiflerine uygun olarak üretildiğini ve belgelendiğini gösteren bir güvenlik işaretidir. Ürünün kaliteli değil ''güvenli'' olduğunu gösterir. CE işareti 'Conformite European' kelimelerinin kısaltılmasıdır ve literatürdeki anlamı Avrupa Normlarına Uygunluk demektir. CE işaretinin ülkemizde ve AB'de piyasaya sunulan belirli ürünler için yasal bir zorunluluğu bulunmaktadır.

Günlük hayatımızda pek çok üründe geçerlidir. CE İşareti, bir yandan tüketiciye ürünün güvenli olduğu bilgisini verirken, diğer yandan, ticari açıdan, ürünlerin bir üye ülkeden diğerine dolaşımı sırasında bir çeşit pasaport işlevi görür. Ürünün AB üyesi bir ülkeye girişi için CE işareti bulunması zorunludur. CE işareti taşıyan bir ürün tüketicisine herhangi bir biçimde zarar görmeyeceğini garanti eder. Bu nedenle tüketici, üründen zarar görmesi durumunda haklarını arayabilmektedir.

 

CE BELGESİ

CE BELGELENDİRME

 Belgelendirmenizde uzman ve dinamik kadromuz en hızlı çözüm en uygun teklif ile yanınızda.

BİLGİLENDİRİYORUZ

Bilgilendirmek  için iletişim kanallarından bize ulaşmanızı veya iletişim bilgilerinizi bize iletmenizi bekliyoruz.

SİZİ YORMUYORUZ

Çalışmalarımızda Size ek mesai harcatmıyoruz. Danışmanlarımız gerekli çalışmaları yapıyor..

BİZE ULAŞIN

Telefon, mail, canlı destek sistemimiz yada whatsapp.. Hangi kanalı kullanmak isterseniz danışmanlarımız bekliyor olacaklar.

bottom of page